Nautical News (Croatian)

NO ACI-a opozvao predsjednika Uprave Brunu Bonifačića – privremenim direktorom imenovan Dražen


Na današnjoj XII Sjednici Nadzornog odbora dioničkog društva ACI d.d. (Adriatic Croatia International Club d.d.) temeljem prihvaćenog izmijenjenog dnevnog reda Sjednice, Nadzorni odbor Društva donio je Odluku kojom se opoziva predsjednik Uprave ACI d.d., g. Bruno Bonifačić.
 
Navedena Odluka obrazložena je činjenicom da predsjednik Uprave nije postupao sukladno Poslovniku o radu Uprave kojeg je Nadzorni odbor donio na sjednici održanoj dana 29. siječnja 2013. godine, odnosno da nije sazivao sjednice Uprave već je odluke donosio bez konzultacija sa članom Uprave i upoznavanja člana Uprave o istima, što je dovelo do nemogućnosti Uprave za uredno obavljanje poslova voÄ‘enja Društva te nanijelo štetu ugledu i poslovanju Društva.
 
Nadzorni odbor je takoÄ‘er donio Odluku da se privremeno, do izbora nove Uprave, jedinim članom Uprave – direktorom Društva imenuje preostali član Uprave, g. Dražen Nikolić. 

Read More




VREMENSKO IZVJEŠĆE, dan 15.07.2013


UPOZORENJE

U noći se očekuju mjestimični udari NE vjetra 35-40 čvorova. 

SITUACIJA

Nad Jadranom se zadržava anticiklonalni greben sa zapada.

VREMENSKA PROGNOZA ZA SJEVERNI JADRAN ZA 24 SATA

Vjetar NE 5-15, okrenut će tijekom dana na 5-10, a u noći na NE 10-22 čvora. More 1-2, u noći 2-3. Vidljivost 20 km. Pretežno vedro, poslijepodne uz obalu promjenljiva naoblaka.

VREMENSKA PROGNOZA ZA SREDNJI JADRAN ZA 24 SATA

Vjetar NE 5-15, okrenut će tijekom dana na NW i W 10-20 čvorova, a u noći na NE 10-22 čvora. More 1-2, poslijepodne i u noći 2-3. Vidljivost 20 km. Pretežno vedro, poslijepodne uz obalu umjerena naoblaka.

VREMENSKA PROGNOZA ZA JUžNI JADRAN ZA 24 SATA

Vjetar NE 8-18, okrenut će tijekom dana na NW i W 10-20 čvorova, a u noći na NE 10-22 čvora. More 2-3, u drugom dijelu dana na otvorenom ponegdje 4. Vidljivost 20 km. Pretežno vedro, poslijepodne uz obalu ponegdje umjerena naoblaka.

Read More




Recent Nautical News Entries

Uskoro počinje 22. Croatia Boat Show

Grad Split će od 22. do 26. travnja 2020. biti domaćin sajma koji okuplja najznačajnija imena hrvatske i svjetske nautičke elite.

February.24.2020

Pristajanje bez muke i stresa uz pomoć virtualnog odbojnika

Pristajanje u marinama gdje mjesta ima malo, a plovila puno, nije baš lagan zadatak čak i za iskusne nautičare u nekim situacijama

February.10.2020

29. zagrebački sajam nautike

Interes za izlaganje raste iz godine u godinu, a na sajmu će se predstaviti gotovo svi važniji domaći brodograditelji: Pičuljan, Grginić jahte

January.21.2020

Taiga na struju juri čak 104 km/h

Taiga na struju juri čak 104km/h.

December.16.2019