
Dva odliÄna dana jedrenja su iza laseraša na Mornar Grand Prixu. 34 vrsna laseraša nastupaju na regati, meÄ‘u njima i više kormilara koji će se nadmetati na olimpijskoj regati za nekoliko mjeseci. Nakon pet jedrenja, tri juÄer i dva danas, vodi Nizozemac Rutger van Schaardenburg, ispred Daniela Mihelića i TonÄija Stipanovića. Rezultati
A hrvatski olimpijski dvojci na pripremama su u Španjolskoj. Nakon nekoliko dana kratkog odmora sutra će ponovno put Cadiza Šime Fantela i Igor Marenić, dok su Pavle Kostov i Petar Cupać za svoju bazu izabrali Palma de Mallorcu, gdje su stigli danas.
Četvrtak, 15 Ožujak 2012

Vjeruje se da je zvono, s kružno ugraviranim natpisom Costa Concordia, ukradeno prije dva tjedna s jedne od paluba divovskog broda za krstarenje koji leži na boku, polupotopljen na 26 metara dubine.
Tužitelji su otvorili istragu i osumnjiÄili više ljudi za upletenost u kraÄ‘u teškog brodskog zvona. (Hina)
Grad Split će od 22. do 26. travnja 2020. biti domaćin sajma koji okuplja najznačajnija imena hrvatske i svjetske nautičke elite.
February.24.2020
Pristajanje u marinama gdje mjesta ima malo, a plovila puno, nije baš lagan zadatak čak i za iskusne nautičare u nekim situacijama
February.10.2020
Interes za izlaganje raste iz godine u godinu, a na sajmu će se predstaviti gotovo svi važniji domaći brodograditelji: Pičuljan, Grginić jahte
January.21.2020