U drugoj etapi Komiške regate Komiža - Split koja se jedrila preko Splitskih vrata, Full Pelt iz JK Splita ponovno se pokazala kao najbrža jedrilica te je u 14,36 presjekla liniju cilja ispred Splitske luke. 
Deset minuta nakon njih ušla je jedrilica Marina Kaštela, kormilara Armana Zekana, dok je treća ujedrila Ola s Tonijem Bulajom za kormilom. S bonacom kroz jutro regatni odbor je započeo s kodeksom vodeći flotu van Barjaka put punte Pelegrina. U 11:35h krenulo se s procedurom 6nm od otoka Visa.
Grad Split će od 22. do 26. travnja 2020. biti domaćin sajma koji okuplja najznačajnija imena hrvatske i svjetske nautičke elite.
February.24.2020
Pristajanje u marinama gdje mjesta ima malo, a plovila puno, nije baš lagan zadatak čak i za iskusne nautičare u nekim situacijama
February.10.2020
Interes za izlaganje raste iz godine u godinu, a na sajmu će se predstaviti gotovo svi važniji domaći brodograditelji: Pičuljan, Grginić jahte
January.21.2020