VREMENSKO IZVJEŠĆE, dan 20.09.2013


UPOZORENJE

Još u početku mjestimice su mogući udari NE vjetra od 30- 40 čvorova. 

SITUACIJA

Nad Jadranom sa zapada jača anticiklonalni greben.

VREMENSKA PROGNOZA ZA SJEVERNI JADRAN ZA 24 SATA

Vjetar NE 6-16 čv., još u početku mjestimice i do 22 čv., poslijepodne će oslabiti na 4-12 čv, i ponegdje okrenuti na NW i SW vjetar. Tijekom noći ponovo NE vjetar 6-16 čvorova. More 2-3. Vidljivost 10-20 km. Pretežno vedro. Jutarnja temperatura zraka će malo pasti , dnevna bez veće promjene ili će malo porasti.

VREMENSKA PROGNOZA ZA SREDNJI I JUžNI JADRAN ZA 24 SATA

Vjetar NE 6-16 čv., još u početku mjestimice i do 22 čv., poslijepodne će okrenuti na NW vjetar od 6-16 čv. Tijekom noći duž obale ponovo NE vjetar 6-16 čvorova. More 2-3. Vidljivost 10-20 km. Pretežno vedro. Jutarnja temperatura zraka će malo pasti , dnevna bez veće promjene ili će malo porasti.


Recent Nautical News Entries

Uskoro počinje 22. Croatia Boat Show

Grad Split će od 22. do 26. travnja 2020. biti domaćin sajma koji okuplja najznačajnija imena hrvatske i svjetske nautičke elite.

February.24.2020

Pristajanje bez muke i stresa uz pomoć virtualnog odbojnika

Pristajanje u marinama gdje mjesta ima malo, a plovila puno, nije baš lagan zadatak čak i za iskusne nautičare u nekim situacijama

February.10.2020

29. zagrebački sajam nautike

Interes za izlaganje raste iz godine u godinu, a na sajmu će se predstaviti gotovo svi važniji domaći brodograditelji: Pičuljan, Grginić jahte

January.21.2020

Taiga na struju juri čak 104 km/h

Taiga na struju juri čak 104km/h.

December.16.2019