U rabsku je luku uplovio jedan od najvećih brodova ove godine.
RijeÄ je o 70-metarskoj jahti High Power III, koja je u privatnom vlasništvu, a plovi pod zastavom Kajmanskih otoka.
Jahta je namijenjena za prihvat 12 gostiju te 19 Älanova posade. Izradila ju je tvrtka Rossi Navi, a prvi je put plovila 2011. godine. U njene spremnike stane 200.000 litara goriva i 40.000 vode kako bi bila spremna za duga putovanja.

Grad Split će od 22. do 26. travnja 2020. biti domaćin sajma koji okuplja najznačajnija imena hrvatske i svjetske nautičke elite.
February.24.2020
Pristajanje u marinama gdje mjesta ima malo, a plovila puno, nije baš lagan zadatak čak i za iskusne nautičare u nekim situacijama
February.10.2020
Interes za izlaganje raste iz godine u godinu, a na sajmu će se predstaviti gotovo svi važniji domaći brodograditelji: Pičuljan, Grginić jahte
January.21.2020