Orkansko nevrijeme s tučom poharalo Umag!


Tuča veličine oraha, porušena stabla i prometni znakovi - epilog je to snažnog nevremena koji je oko 19 sati poharao dio Istre. Točnije Umag, Novigrad i Buje.

U Umagu je pala velika tuča te je potopljeno uže središte grada. U Novigradu je otkazana i lokalna fešta Svetog Pelagija jer je orkanski vjetar razbacao štandove.


Recent Nautical News Entries

Uskoro počinje 22. Croatia Boat Show

Grad Split će od 22. do 26. travnja 2020. biti domaćin sajma koji okuplja najznačajnija imena hrvatske i svjetske nautičke elite.

February.24.2020

Pristajanje bez muke i stresa uz pomoć virtualnog odbojnika

Pristajanje u marinama gdje mjesta ima malo, a plovila puno, nije baš lagan zadatak čak i za iskusne nautičare u nekim situacijama

February.10.2020

29. zagrebački sajam nautike

Interes za izlaganje raste iz godine u godinu, a na sajmu će se predstaviti gotovo svi važniji domaći brodograditelji: Pičuljan, Grginić jahte

January.21.2020

Taiga na struju juri čak 104 km/h

Taiga na struju juri čak 104km/h.

December.16.2019